تحلیل بیت کوین : تایید پرچم خرس ها ؟ 13سپتامبر 2022 ( 22 شهریور 1401)

تحلیل بیت کوین : تایید پرچم خرس ها ؟ بیت‌کوین پس از کاهش ارزش خود در هفته گذشته توانسته بود این هفته قیمت خود را تا حد خودی بازیابی کند  علی رغم اینکه بسیار از تحلیل گران صحبت از رشد بیت کوین می زنند قصد داریم در امروز تحلیل دقیق تری از بیت کوین داشته باشیم یکی از تحلیل گرانی که امید به صعود در او همچنان زنده است تحلیلگر یاهو فاینانس او اخیرا اشاره کرده است که 30000 دلار و 40000 دلار می تواند اهداف صعودی بعدی برای بزرگترین ارز دیجیتال باشد ، بیت کوین علیرغم بازگشت به 22000 دلار، در تلاش برای افزایش سهم خود در بازار است. بر اساس داده های ارائه شده توسط  CoinMarketCap، تسلط آن اخیراً به زیر 39 درصد رسیده است و حتی در این بین اتریوم در ماه گذشته عملکرد بسیار بهتری از بیت کوین داشته است.

تحلیل-بیت-کوین-تایید-پرچم-خرس-ها

جهت بزرگ شدن تصویر روی آن کلیک کنید

همانطور که از نمودار مشخص است بیت کوین توانسته بود پرچم خرس ها را به سمت پایین بشکند و تا 20 هزار دلار کاهش و همچنین قیمت بیت کوین از اوج قیمتی 2017 هم پایین تر رفته است با این وجود طی یک هفته اخیر توانسته بود مجدد وارد پرچم خرس ها شود و این قسمت دقیقا روی میانگین متحرک 50 روزه است خط آبی کم رنگ تر در نمودار قیمتی بیت کوین.

سناریوهای بیت کوین چیست ؟

سناریو اول در مورد صعودی شدن بیت کوین است اگر بیت کوین مجددا بتواند وارد پرچم خرس ها شده می تواند تا  میانگین متحرک 200 روزه صعود را تجربه کند خط آبی پررنگ در نمودار قیمتی بیت کوین که بعید به نظر می رسد این سناریو اتفاق افتد.

تحلیل-بیت-کوین-تایید-پرچم-خرس-ها-سایت-کوین-چند

جهت بزرگ شدن تصویر روی آن کلیک کنید

اما شکست در این نقطه به معنی تایید پرچم خرس ها بوده و باید منتظر کاهش قیمت در گام اول تا حدود 12 تا 14 هزار دلار بود اگر چه چند روز گذشته بیت کوین توانسته پر قدرت ظاهر شود اما همچنان امید به بهبود روند قیمتی بیت کوین با توجه به داده های کلان اقتصادی بعید به نظر می رسد.

در این باره بیشتر بخوانید  تحلیل بیت کوین : کاهش قیمت بیت کوین تا 6000 هزار دلار

باید توجه داشت روند بررسی سایت کوین چند روند حرکت کلی قیمت بوده و فارق از تعداد نوسان هایی است که ممکن است در این مدت بیت کوین تجربه کند  همچنین این تحلیل صرفا نظر تیم تحلیلی کوین چند بوده و حتما برای هرگونه معامله تمامی جوانب بازار و تمام نکات و استراتژی های که خودتان به آن پایبند هستید را مدنظر داشته باشید.

Related posts

خالق اتریوم به دوست داران POW اتریوم کلاسیک را پیشنهاد می کند

ناصر استادی

انتقال مقادیر زیاد شیبا Shiba Inu در کیف پول های ناشناس

ناصر استادی

گرمای استخراج بیت کوین می تواند باعث حل شدن بحران انرژی دنیا شود

لیندا سلطانی

ارسال دیدگاه