تحلیل بیت کوین : کاهش قیمت بیت کوین تا 6000 هزار دلار

کاهش قیمت بیت کوین تا 6000 هزار دلار ، با ادامه سیاست های انقباضی فدرال رزرو و همچنین اظهارات مقامات دولتی آمریکا به نظر می رسد بحران کاهش اکثر بازارهای مالی ادامه خواهد داشت از طرفی طولانی شدن جنگ در اوکراین و نزدیک شدن به فصل زمستان و افزایش نرخ تورم در اکثر نقاط دنیا امید به بهبود شرایط را بیش از هر زمان دیگری کمرنگ تر کرده است.

در تحلیل که در مورد شاخص نزدک Nasdaq صحبت کردیم به طور کامل نمودار نزدک بررسی شد و حداقل در کوتاه مدت روند کاهشی آن محتمل است این تحلیل را می توانید از لینک زیر مطالعه کنید.

در این باره بیشتر بخوانید  تحلیل شاخص نزدک Nasdaq : احتمال افت تا 12100

آیا بیت کوین رشد چشم گیری خواهد داشت ؟

پیرو تحلیل نزدک که در بالا لیک آن قرار داده شد قصد داریم نمودار بیت کوین را هم به طور کامل بررسی کنیم از نظر ما شاخص نزدک پیش بینی خوبی از وضعیت بازار کریپتو به ما خواهد داد در ادامه قصد داریم تا برای سناریوهای پیش رو آماده باشیم و روند بیت کوین به صورت بلند مدتی را از نظر سایت کوین چند بررسی کنیم.

تایم هفتگی بیت کوین 

ابتدا بهتر است نگاهی به بیت کوین در تایم فریم هفتگی بیندازیم جایی که خط روندی به رنگ آبی مشخص شده است و همچنین خطی به رنگ سبز که اوج قیمتی بیت کوین در سال 2017 را نمایش می دهد ، بیت کوین طی هفته قبل زیر ( MA 200 ) که این نشان اصلا خوبی برای رشد بیت کوین نیست.

کاهش قیمت بیت کوین تا 6000 هزار دلار

جهت بزرگ شدن تصویر روی آن کلیک کنید

اگر بیت کوین از پایین تر سطح ماه ژوئن که رقم 17567 است پایین تر برود و تثبیت شود پیش بینی سایت coinchand این است که بیت کوین بیش از 65 درصد دیگر از این نقطه کاهش پیدا کرده و به سطح تقریبی 6000 دلار خواهد رسید.

همچنین خطوط فیبوناچی را با مشابه نقاط نمایش داده شده در شکل رسم می کنیم ما در اینجا با خط 0.786 کار خواهیم داشت.

کاهش قیمت بیت کوین تا 6000 هزار دلار | کوین چند

جهت بزرگ شدن تصویر روی آن کلیک کنید

تایم روزانه بیت کوین در 28 آگوست

در تایم روزانه جزییات چند هفته اخیر بازار را بهتر مشاهده می کنیم با توجه به خطوط کشیده شده به رنگ آبی پرچم خرس ها را مشاهده می کنیم و خروج از این کانال اگر این کاهش ادامه داشته و پایین تر از 17567 ما ژوئن برود و زیر خط فیبو 0.786 ثبیت شود انتظار سقوط قیمت به محدوده 6000 دلار خواهیم بود این سقوط در بیت کوین حتما باعث ریزش سنگین بازار کریپتوکارنسی خواهد شد و احتمالا بیش از 70 درصد از نقطه کنونی  کل بازار اصلاح خواهد داشت.

کاهش قیمت بیت کوین تا 6000 هزار دلار | coinchand

جهت بزرگ شدن تصویر روی آن کلیک کنید

جهت مشاهده لحظه ای تحلیل ها ما را در توییتر و تلگرام و سایت تریدینگ ویو دنبال کنید.

Related posts

بایننس مالک بیشترین بیت کوین در بین صرافی ها

محسن شریفی

تحلیل بیت کوین : تایید پرچم خرس ها ؟ 13سپتامبر 2022 ( 22 شهریور 1401)

لیندا سلطانی

Kraken مظنون به نقض تحریم های ایران

محسن شریفی

ارسال دیدگاه