شکستن رکورد هولد کنندگان Shiba Inu

رکورد هولدکنندگان شیبا اینو شکته شد

رکورد هولدکنندگان Shiba inu ، زمستان کرپیتویی واژه ای که در چند ماه گذشته بسیاری از فعالان بازار کوین ها به دفعات شنیده اند علی رغم اینکه در چند ماه اخیر قدرت فروشندگان به مراتب از خریداران بیشتر بوده اما در همین بازار خرسی رکوردهای مختلفی ثبت شده که شاید در نوع خود قابل توجه و برای سرمایه گزاران این بازار بسیار مهم و با اهمیت باشند یکی از این کوین ها شیبا اینو یا به اختضار SHIB  است که با وجود بی ثباتی بازارهای مالی و همچنین فاکتور های اقتصاد کلان این میم کوین رشد های در برخی از معیار های کلیدی ثبت کرده است.

این میم کوین که بسیاری آن را شبعه دیگری از دوج کوین می دانند و با الهام از ایده دوج کوین راه اندازی شده است اگرچه عمر چندانی ندارد اما توسعه دهندگان آن که در راس آن شخصی با نام مستعار ریوشی که هویت واقعی آن مشخص نیست در نظر دارند جای Dogecoin  را در بازار تصاحب کنند.

در چند هفته گذشته قیمت این کوین دیجیتالی تقریبا بدون تغییر باقی مانده و معمولا در یک محدوه مشخص حرکت کرده است نکته مهم در مورد هولد کنندگان این رمز ارز است که روند رو به رشد خود را حفظ کرده است.

رکورد هولدکنندگان Shiba inu در حال افزایش | coinchand

دارندگان جدید SHIB به طور مداوم در حال رشد هستند

نکته جالب در مورد این ارزدیجتال این است که خالقان آن ادعا می کنند هیچ توکنی در اختیار ندارند این رمز ارز ویژگی های نظیر ایجاد قراردادهای هوشمند و توکن های غیر مثلثی را دارا است شیبا اینو در اصل توکنی است که بر پا اتریوم که طبق دیتاهای سایت  CoinMarketCap، تعداد هولدکنندگان SHIB در چند هفته اخیر به طور مداوم افزایش یافته است. تعداد کل آدرس های منحصر به فرد دارای SHIB اواسط خرداد ماه کمتر از 1.200 میلیون بودکه این رقم در حال حاضر به حدود 1.213 میلیون رسیده است که رشد قابل توجهی را در ماه تیر ثبت کرده است و همچنان رکورد هولدکنندگان Shiba inu رو به افزایش است.

با همه این موارد معایبی هم این کوین دیجتالی دارد که نداشتن زیرساخت فنی مهم ترین آن است اما با همه این موارد  نکته بسیار قابل تامل دیگر در چند هفته اخیر این است که تعداد آدرس‌های منحصربه‌فرد جدید SHIB از اواسط تیر به صورت مداوم و تقریباً هر روز افزایش یافته است.

قیمت SHIB در تاریخ 1 تیر به پایین ترین سطح خود رسید. در زمان نوشتن، قیمت Shiba Inu در 0.00001121 دلار است که 3.28٪ در 24 ساعت گذشته کاهش یافته است، نکته بسیار مهم دیگر علاقه بزرگ ترین نهنگ های اتریوم به این سکه است که به شدت علاقه مند به نگهداری این رمزارز هستند.

باید دید در نهایت این رکورد نگهداری از سمت نهنگ های اتریوم در و همچنین افزایش آدرس های منحصر به فرد جدید شیبا اینو منجر به رشد انفجاری این ارز خواهد شد یا خیر.

Related posts

سه روز مانده تا هاردفورک واسیل آیا قیمت کاردانو تغییری می کند؟

لیندا سلطانی

تسلا 75 درصد از ذخایر بیتکوین خود را فروخت

ناصر استادی

چگونه DAO قادر به دموکراتیک کردن کمک های مالی خواهد بود؟

لیندا سلطانی

ارسال دیدگاه