قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال | لیست کامل نرخ ارزهای دیجیتال – کوین چند coinchand

الهام پرنیان

 

راهنمای استفاده از لیست قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال

♦ یکی دیگر از ابزار های که سایت کوین چند در اختیار کاربران خود قرار داده است این است که شما با فشردن نام هر ستون که در بالای آن ستون قرار داده شده است می توانید ترتیب صعودی یا نزولی بودن فاکتور مورد نظر خود را تغییر دهید ، شایان ذکر است که ارزهای دیجیتالی به صورت پیش فرض بر طبق حجم بازار و مارکت کپ آنها مرتب شده اند و شما می توانید به راحتی آن را مطابق با نظر خود تغییر دهید در زیر برای شفاف تر شدن موضوع مثالی می زنیم 

♦ فرض کنید شما قصد دارید چک نمایید که در 24 ساعت گذشته کدام ارزهای دیجیتال بیشترین رشد را داشته اند کافی است از روی Change 24H کلیک نمایید به سرعت به ترتیب دلخواه شما مرتب خواهد شد طبیعی است که اگر قصد چک کردن بیشترین نزول را هم داشته باشید به همین ترتیب عمل می کنید در کلیک اول برای شما به صورت صعودی و در کلیک دوم برای شما نزولی مرتب خواهد کرد.

شما می توانید با کلیک کردن روی نماد هر ارز دیجیتالی وارد صفحه اختصاصی آن شوید و اطلاعات کامل تری را در آن صفحه مشاهده کنید همچنین از آخرین اخبار مطلع شوید.

 

راهنمای استفاده از لیست قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال

♦ قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال ، شما می توانید با استفاده از لیست زیر به تمامی ارزهای دیجیتال ، توکن ها ، کوین ها که در سایت معتبر کوین مارکت کپ وجود دارد دسترسی داشته باشید.

♦ هر لیست شامل 100 ارز دیجیتال است که شما می توانید با استفاده از دکمه NEXT در بالای صفحه به صفحات بعدی رفته و کوین یا ارزدیجیتال مورد نظر خود را بیابید و نرخ و اطلاعات لحظه ای آن را چک نمایید.

♦ همچنین در بالای هر لیست کادر Search وجود دارد که می توانید در صورتی که به دنبال چک کردن اطلاعات ارز دیجیتالی خاصی هستید آن را به سرعت بیابید.

♦ در صورتی که نیاز دارید که قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال معینی را همواره در طول روز یا در طول زمان چک نمایید بهتر است آنها را ستاره دار کرده و به راحتی با این کار دیگر نیازی نیست که هر بار که به دنبال لیست ارزهای خود هستید آنها را سرچ نمایید ، به راحتی در ستون اول کنار نام هر کوین یک ستاره وجود دارد که با ستاره دار کردن آن می توانید آن را به لیست دائم خود اضافه کنید.

 

#ارز دیجیتالقیمتتغییرات 24 ساعتهتغییرات هفتگیتغییرات 30D ارزش کل بازارحجم معاملات 24Hنمودار هفتگی(7D)

ارسال دیدگاه