(دوج کوین) Dogecoin به لیست 10 ارز دیجیتال برتر باز می گردد

بازگشت دوج کوین فهرست top 10 ، سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال مانند بیشتر بازارهای مالی دنیا این روزها شاهد افت های مکرری در این بازار بوده اند ، بیت کوین باز هم علیرغم فرصت رشد در ابتدای هفته گذشته مجددا بعد از اعلام خبر فدرال رزرو مبنی بر رشد 5 درصدی تورم به سرعت و در تنها در چند دقیقه بیش از 5 درصد از ارزش خود را از دست داد ، این نکته از این جهت بیشتر مورد توجه است که افزایش و کاهش بیت کوین روی کل بازار کریپتوکارنسی و سایر کوین ها تاثیر خواهد گذاشت.

در این باره بیشتر بخوانید  تحلیل بیت کوین : تایید پرچم خرس ها ؟ 13سپتامبر 2022 ( 22 شهریور 1401)

یکی از ضعیف ترین عملکردها در این بین مربوط به اتریوم بود ،  اتریوم علیرغم ارتقای موفقیت آمیز Merge که قرار بود کاتالیزور اصلی صعودی برای این ارز دیجیتال باشد به طور قابل توجهی به عملکرد ضعیف بیت کوین واکنش نشان داد و به نزول خود ادامه می دهد.

اما دوج کوین هم شرایط بهتری از بقیه بازار تجربه نکرده است ، دوج کوین هم مانند بسیاری از ارزهای دیجیتال در این روزها به روند نزولی خود ادامه داده است اما نکته جالبی که در این بین برای دوج کوین این سکه میم پیشرو در بازار اتفاق افتاده این است که DOGE بازگشت دوج کوین فهرست top 10 (10 ارز دیجیتالی محبوب) است. طبق داده های سایت CoinMarketCap  بازگشت دوج کوین به فهرست 10 ارز دیجیتالی برتر قابل مشاهده است.

این کوین که محبوب ترین میم کوین در صنعت کرپیتوکارنسی است که تحت حمایت ثروتمندترین فرد دنیا یعنی ایلان ماسک است موفق شده پس از پیشی گرفتن از Polkadot و حتی با وجود افت قیمت در این هفته به فهرست 10 ارز دیجیتالی برتر  بازگردد. ارزش کل بازار Dogecoin در حال حاضر بیش از هفت میلیارد و نیم است و این بازگشت به لیست Top 10 که با از دست دادن 92.18 درصد از ارزش خود از سال 2021 تا کنون بوده در نوع خود جالب است.

Related posts

آیا لونا LUNA از مرگ بازگشته است ؟

لیندا سلطانی

بایننس مالک بیشترین بیت کوین در بین صرافی ها

محسن شریفی

ماموریت TRON برای ایجاد اینترنت همگانی و کمک به عدم تمرکز

ناصر استادی

ارسال دیدگاه