سرویس Google map هند / قطعی موقت در بریتانیا و جریمه توسط روسیه

قطعی موقت Google Cloud در بریتانیا

یک مرکز Google Cloud در لندن روز سه شنبه به دنبال افزایش دمای بی سابقه در بریتانیا به قطعی مواجه شد ، این خرابی مربوط به خنک سازی در یکی از ساختمان ها بوده در ساعت 18 بعدازظهر به وقت محلی این اتفاق روی داده است.

بریتانیا گرمترین روز خود را در روز سه شنبه با رکورد 40 درجه بالای صفر را ثبت کرد و موج گرما در اروپا را فرا گرفته البته این اتفاق قسمت کوچکی از کاربران را با مشکل ایجاد کرد

گوگل مپ سرویس نمای خیابان را در هند راه اندازی کرد

یکی از مدیران گوگل روز چهارشنبه اعلام کرد Google Maps سرویس نمای خیابان خود را در 10 شهر هند با مشارکت Tech Mahindra و Genesys راه اندازی کرده است.دولت هند قبلاً ارائه این ویژگی را در هند رد کرده بود بنابر اخبار رسانه های دولتی هند این ممنوییت به دلیل نگرانی های امنیتی بوده است که تصاویر پانوراما از جاده ها و سایر سایت ها را نشان می دهد.
گوگل روز چهارشنبه گفت که جمع آوری داده ها به طور کامل توسط شرکای محلی انجام شده است و افزود که این سرویس تا پایان سال جاری در 50 شهر هند در دسترس خواهد بود.

روسیه گوگل را به دلیل نقض قوانین رقابت 34 میلیون دلار جریمه کرد

رگولاتوری روسیه در بیانیه ای اعلام کرد که ناظر رقابت روسیه روز سه شنبه گوگل آلفابت (ABEA) را به دلیل سوء استفاده از موقعیت مسلط خود در بازار میزبانی ویدیویی، 2 میلیارد روبل (34.2 میلیون دلار) جریمه کرد.
این تصمیم جدیدترین جریمه چند میلیون دلاری به عنوان بخشی از کمپین قاطعانه فزاینده مسکو علیه شرکت های فناوری خارجی است،گفتنی است از زمان شروع جنگ روسیه و اوکراین این قوانین شکل سخت تری به خود گرفته است.

Related posts

بورس اوراق بهادار آمریکا از ایلان ماسک در مورد انصراف از خرید توییر توضیح می خواهد

ناصر استادی

تحلیل شاخص نزدک Nasdaq : احتمال افت تا 12100

لیندا سلطانی

رابرت کیوساکی : دلار در حال مرگ است ، بیت کوین  طلا و نقره بخرید!

ناصر استادی

ارسال دیدگاه