ریپل تایید کرد مک کالب تمام XRP های خود را فروخته است

مک کالب تمام ریپل های خود را فروخته

مک کالب تمام ریپل های خود را فروخته است این خبر از سمت شرکت ریپل تایید شد. ریپل (ripple) نام شرکتی است که در آمریکا واقع شده و برای موسسات مالی و بانک ها محصولات غیرمتمرکز می سازد که این محصولات به انتقال و جابجایی سریع تر پول با کارمزد کم کمک می کند.

در این بین ریپل جهت انتقال سریع و کارمزد کم محصولاتی تولید کرده که بسیار موفق هم بوده اند این شرکت رقبای جدی هم در بازار دارد که می توان مهمترین آنها را سوئیفت نام برد و سپس کوین معروف XLM که در ایران به استلار معروف است.

مک کالب تمام ریپل های خود را فروخته | coinchand

چقدر زمانبرده تا مک کالب تمام ریپل های خود را فروخته

این شرکت بزرگ کریپتوکارنسی دنیا به تازگی تایید کره که مک کالب یکی از بنیان گزارن این شرکت تمام XPR های خود را فروخته است این کار آفرین در زمان تاسیس شرکت ریپل مانند بقیه شرکای خود 9 میلیارد واحد XRP دریافت کرد و بعد از خروج شرکت که تنها یک سال بعد از تاسیس آن بود به هیئت مدیره شرکت اعلام کرد قصد فروش ریپل های خود را دارد و  طی هماهنگی با اعضای هیئت مدیره شرکت روال فروش به این صورت شد که فروش واحدهای ریپل او بر طبق حجم روزانه این کوین انجام شود تقریبا از سال 2013 این فروش ها آغاز شد و در حال حاضر که این کیف پول صفر شده است و اوج فروش زمانی بود که بورس اوراق بهادار آمریکا  شرکت ripple را به دادگاه کشاند که دلیل آن فروش غیر قانونی ریپل ها این شرکت بوده است.

باید دید در نهایت برای این ارز دیجیتالی که بسیاری بر این عقیده هستند در صورت پیروزی در دادگاه آمریکا یکی از انفجاری ترین رشدها را خواهد داشت چه اتفاقی خواهد افتاد.

Related posts

تسلا 75 درصد از ذخایر بیتکوین خود را فروخت

ناصر استادی

ماموریت TRON برای ایجاد اینترنت همگانی و کمک به عدم تمرکز

ناصر استادی

دولت روسیه استفاده از ارزهای دیجیتال در تجارت بین‌المللی را قانونی می‌کند

شبنم خسروی

ارسال دیدگاه