تسلا 75 درصد از ذخایر بیتکوین خود را فروخت

تسلا و فروش 75 درصدی ذخایر بیت کوین

تسلا 75 درصد از بیت کوین های خود را فروخت ایلان ماسک که شاید معروف ترین اینفلوئنسر صنعت ارزهای دیجیتال باشد به تازگی با پیشنهاد خرید توییتر و سپس انصراف از خرید این شرکت در صدر اخبار این روزهای بازارهای مالی بود او مالک شرکت های بزرگی از جمله شرکت spacex است،شرکت تسلا که یکی دیگر از شرکت های معروف ایلان ماسک است امروز با خبری جامعه کرپیتو دنیا را تحت تاثیر قرار داد شرکت تسلا با اعلام گزارش سه ماه دوم سال 2022 خود و ایلان ماسک را مجددا به صدر اخبار بازگرداند.

ایلان ماسک ثروتمندترین فرد جهان و صاحب شرکت تسلا است که این کمپانی در  تولید ماشین های برقی فعالیت دارد، ایلان و شرکتش تسلا به عنوان یکی از بزرگترین هولد کنندگان بیت کوین در دنیا شناخته می شوند، اما این خبر برای مدتی بازار را تحت تاثیر قرار داد  و اعلام شرکت تسلا در مورد فعالیت های خود و به ویژه تعدا بیت کوین هایش های بود، تسلا اعلام کرد 75 درصد از بیت کوین های خود را فروخته است. 

گزارش تسلا به چه چیزی اشار داشت

این خبر در حالی بیرون آمد که گزارش 3 ماهه دوم  شرکت تسلا در سال 2022 حاکی از کاهش 32 درصدی سود نسبت به سه ماه اول سال را دارد و تایید این موضوع که تسلا 75 درصد از بیت کوین های خود را فروخته است  

شاید مهمترین نکته در این گزارش فروش یک میلیارد و نیم بیت کوین است که در سال 2021 توسط این شرکت خرید شده بود به دلیل کاهش بازار شرکت تسلا از فروش بیت کوین های خود مبلغ 936 میلیون دلار به دست آورده است.

ایلان ماسک در رابطه با اینکه چرا تمام بیت کوین های خود را فروخته است توضیح داده که شرکت تسلا به مدیریت او به دلیل نگرانی از نقدینگی این حجم از بیت کوین های خود را به فروش رسانده است و این به این دلیل است که فعالیت های تسلا به خاطر شیوع ویروس کرونا در چین تعطیل شده است.

تسلا 75 درصد از بیت کوین های خود را فروخت | کوین چند

ماسک اعلام کرده که فروش سنگین بیت کوین توسط شرکت به معنی دید کلی این شرکت نسبت به بیت کوین نباید تلقی شود و این شرکت هر زمان آمادگی این را دارد که سطح ذخایر بیت کوین خود را افزایش دهد.

ایلان ماسک در مورد اینکه تسلا 75 درصد از بیت کوین های خود را فروخت چه چیزی فاش کرد

فروش 75 درصدی بیت کوین توسط تسلا توجه علاقه مندان به این بازار را نسبت به دوج کوین هم جلب کرده است آنها منتظر بودند که آیا در گزارش تسلا خبری در مورد دوج کوین هم وجود خواهد داشت یا خیر که ایلان ماسک فاش کرد هرگز نه او و نه تسلا هیچ کدام دوج کوین های خود را نفروخته اند شاید این خبر تا حد زیادی حداقل برای کوتاه مدت خیال دارندگان و هولد کنندگان دوج کوین را راحت کرد.

باید دید فعالیت های  ایلان ماسک و شرکت هایش تا کجا در این صنعت ادامه خواهد داشت این مطلب به هیچ عنوان پیشنهاد خرید یا فروش نیست و تنها به منظور آگاهی از اخبار بازار کریپتو منتشر شده پس بهتر است برای خرید و فروش های خود کلیت بازار را در نظر بگیرید.

 

Related posts

بایننس مالک بیشترین بیت کوین در بین صرافی ها

محسن شریفی

ویلی وو دلیل مفید بودن بیت کوین برای محیط زیست را توضیح می دهد

محسن شریفی

چگونه DAO قادر به دموکراتیک کردن کمک های مالی خواهد بود؟

لیندا سلطانی

ارسال دیدگاه