خالق اتریوم به دوست داران POW اتریوم کلاسیک را پیشنهاد می کند

پیشنهاد ویتالیک بوترین به دوست داران POW

ویتالیک بوترین خالق اتریوم به دوست داران POW که مخفف الگوریتم اثبات کار (Proof Of Work) است اتریوم کلاسیک  (ETC) را پیشنهاد می کند.برای آن دسته از کاربران که قصد آشنایی مختصر با مفهوم POW  را دارند باید گفت این الگوریتم که به اثبات کار مشهور است مدت ها قبل از پیدایش بیت کوین و قبل از سال 2000 میلادی جهت جلوگیری از حملات به پلتفرهای اینترنتی به وجود آمد اما در زمان خود به هیچ عنوان مورد استفاده قرار نگرفت تا اینکه Bitcoin  شکل جدید از اثبات کار را معرفی کرد می توان به صورت ساده توضیح داد کاربرد مهم این الگوریتم این است که کاربران نمی توانند کوین های خود را دو بار خرج کنند و نشان از مقاومت بلاکچین در مقابل هرگونه کلاهبرداری است.

در طی چند ماه آینده توسعه دهندگان هسته اتریوم مرحله پایانی انتقال بلاک چین اتریوم از مکانیسم اجماع کار (Proof Of Work) به مکانیسم اثبات سهم (Proof Of Stack) را آغاز خواهند کرد  با تکمیل این انتقال  دومین بلاکچین بزرگ روی یک نسخه جدید اتریوم 2 قرار خواهد گرفت که در مقایسه با نسخه قبلی مقیاس پذیر تر  و پایدارتر است.

میزان محبوبت الگوریتم اثبات سهم POS چه میزان خواهد بود

آیا همه از الگوریتم اثبات سهم استقبال می کنند؟ این سوالی بود که خالق اتریوم ویتالیک بوترین از شرکت کنندگان انجمن اتریوم (EthCC) که به تازگی پایان یافته پرسید.از نظر خود او همه از این مفهوم استقبال نخواهند کرد اما با این حال فکر می کند که تغییرات آتی در اتریوم ارزش بسیار بالایی دارد و به همه دوستدارن اتریوم ،بلاکچین اتریوم کلاسیک را پیشنهاد می کند.

دوست داران POW ویتالیک بوترین اتریوم کلاسیک | coinchand.com

اتریوم کلسیک چگونه شکل گرفت

یکی از سوالات رایج این است که اتریوم کلاسیک چگونه شکل گرفت و چرا بوترین از آن استفاده کرد؟ پاسخ این سوال در واقع به اتریوم کلاسیک (ETC) یک بلاک چین قرارداد هوشمند متن باز و غیرمتمرکز است باز میگردد که در سال 2016 به عنوان هارد فورک DAO از اتریوم راه اندازی شد. در میان دیگر زنجیره‌های PoW، بوترین از بلاک چین ETC به عنوان اتریوم اصلی که با انشعاب DAO به چشم‌انداز خیانت نکرده بود استفاده کرد ویتالیک بوترین همچنین تاکید کرد که ادغام اتریوم 2 به زودی انجام خواهد شد.

Related posts

(دوج کوین) Dogecoin به لیست 10 ارز دیجیتال برتر باز می گردد

محسن شریفی

Kraken مظنون به نقض تحریم های ایران

محسن شریفی

انتقال مقادیر زیاد شیبا Shiba Inu در کیف پول های ناشناس

ناصر استادی

ارسال دیدگاه