10-برنامه-برتر-یادگیری-جهت-کسب-درآمد-در-ارز-دیجیتال

10 برنامه برتر یادگیری جهت کسب درآمد در صنعت کریپتوکارنسی

شبنم خسروی

یادگیری جهت کسب درآمد ( Learn To Earn ) یک از واژه های بسیار جذاب در صنعت کریپتو که در این نوشته مقاله قصد داریم در مورد آن بیشتر بدایم بسیار از مردم و فعالین که قصد ورود به این صنعت را دارند و یا حتی افردای که مدت تقریبا طولانی با صنعت کریپتو کارنسی آشنا هستند همواره در پی آشنایی هر چه بیشتر با این مارکت بزرگ و روش های مختلف و به روز جهت کسب درآمد در بازار کوین های دنیا هستند در این نوشته قصد داریم از دید دیگر به کسب درآمد در این بازار نگاه کنیم و ببنیم که چه فرصت هایی درآمدی پیش روی ما خواهد بود.فناوری بلاکچین راه های نوآورانه بسیاری که خلاقانه و منحصر به فرد هستند جهت تجاری سازی در اکوسیستم های غیرمتمرکز ایجاد کرده است.

کسب درآمد در رمزارزها با ( Learn To Earn )

واژه X-to-earn به سیستم های گفته میشود که حول رفتار انسانی طراحی شده اند که به جای کلمه x انگلیسی می توان واژه مد نظر خود را قرار داد که اینجا صنعت کریپتو هدف این مقاله است در اینجا عامل X یادگیری در نظر گرفته می شود یادگیری جهت کسب درآمد ( Learn To Earn ) ، در این مقاله قصد داریم 10 برنامه برتر  که یادگیری آنها باعث کسب درآمد در صنعت کریپتو می شود را معرفی نماییم.

 

Binance Earn ( آکادمی بایننس )

صرافی بایننس با داشتن بیشترین حجم تراکنش ها بزرگترین صرافی متمرکز  در صنعت کریپتو است که Binance Earn یکی از زیر مجموعه های آن است که به هیچ بودجه ای برای شروع نیاز نداشته و یک برنامه Learn-to-earn است.

شاید کمی عجیب باشد اما شرکت کنندگان در این آکادمی بدون صرف هزینه مشغول به یادگیری می شوند و در ازای یادگیری به عنوان جایزه ارزدیجیتال به دست آوردند.این آکادمی شامل طیف گسترده ای از پاداش های دیجیتال است که هر دوره و پروژه های رمزنگاری پوشش می دهد.

به وسیله این آکادمی شرکت کنندگان می توانند دانش بلاکچینی خود را ارتقا دهند.

 

Coinbase Earn | ارائه لیست کامل یادگیری جهت کسب درآمد ( Learn To Earn )

یکی دیگر از صرافی های بزرگ در زمینه ارزهای دیجیتال امکان یادگیری جهت کسب درآمد ( Learn To Earn ) را به کاربران خود می دهد Coinbase Earn لیست کاملی از آموزش ها را شامل می شود که اکثر آنها ویدئویی می باشند.

روش کار Coinbase Earn به این صورت است که مخاطبان در دوره ای شرکت کرده و سپس دانش خود را با پرسیده شدن چند سوال محک می زنند و در صورتی که آزمون را با موفقیت پشت سر گذاشته و اثبات کنند کامل پروژه را درک کرده اند پاداش خود را دریافت می کنند که این پاداش بسته به دوره انتخابی متفاوت می باشد مثلا در یکی از این پروژه ها ارز GRAPH که به نام GRT شناخته می شود در انتهای دوره پاداش داده می شود.

 

Cake DeFi | برنامه  اختصاصی یادگیری جهت کسب درآمد ( Learn To Earn )

کیک دیفای در سال 2019 توسط دکتر هاسپ و chua در سنگاپور تاسیس شد این پلتفرم به کاربران خود امکان سرمایه گذاری با انواع کوین ها و کسب سود را می دهد ، DeFi به معنی غیر متمرکز است که در نام این مجموعه استفاده شده است.بیشترین کاربرد در این شبکه را توکن DFI دارد که بیشتر خدمات این پلتفرم با آن داده می شود.

پروتکل وام دهی Cake DeFi یک برنامه اختصاصی یادگیری جهت کسب درآمد ( Learn To Earn ) را برای محصولات اصلی خود از جمله استخراج نقدینگی ، استقراض ، سرمایه گذاری  و وام ارائه می کند. مخاطبین این سایت قادر خواهند بود در هر یک از سه دوره اصلی شرکت کنند.

در این باره بیشتر بخوانید  بیت کوین چیست ؟ ویژگی و کاربردهای بیت کوین + ویدیو

Earnathon | یادگیری جهت کسب درآمد ( Learn To Earn ) 

ارناتون Earnathon یک وبسایت اختصاصی در زمینه بلاکچین است که طیف گسترده ای از پروژه های مرتبط با رمزارزها را ارئه می کند ، اعضای این سایت قادر خواهند بود به راحتی در مورد صنعت بلاکچین  و کوین هایی که در حال رشد هستند و همچنین نحوه کاربرد بلاکچین و عملکرد آن اطلاعات کافی به دست بیاورند.

این پلتفرم که بسیار خوب طراحی شده است دو پیشنهاد اصلی دارد :

1- در مورد اول به کاربران خود اعلام می کند که با یادگیری درآمد به دست بیاورند زیرا اکثر پروژه های انگیزه های مستقیمی ارائه نمی دهند به جز پاداش مرتبط با آن

2-این سایت به دنبال کسب و کارهایی است که بیشتر به دنبال شناساندن و ارتقا برند خود می باشند و با اجازه دادن به مردم علاقه مند به یادگیری از سرتاسر دنیا به جهت انگیزه دادن به آنها با دارایی های بومی شان جایزه داده و در معرض دید بیشتر قرار می گیرند.

تاکنون تعداد پروژه های ثبت شده در این رابطه ( شماره 2 ) به تعداد 10 عدد نرسیده است ولی چند پروژه بسیار معروف با ترغیب کاربران جهت گذراندن دوره های خود به آنها پاداش با توکن های بومی خود می دهند آنها این امید را دارند که کاربران بیشتر در مورد آنها بدانند و حتی آنها را به عنوان پروژه ای مهم بپذیرند از این بین می توان به X Plus نام برد.

 

یادگیری جهت کسب درآمد CoinMarketCap Earn

کوین مارکت کپ سایتی است که بیشترین بازدید کاربران در این صنعت به آن می شود که چندی قبل در بحبوحه انتشار ویروس کرونا توسط صرافی بزرگ بایننس خریداری شد CoinMarketCap قیمت کوین های موجود در بازار و همچنین بزرگ بودن هر کوین از نظر مارکت را مورد بررسی قرار می دهد رسالت این سایت ارائه اطلاعات بی طرفانه ، باکیفیت و قابل اعتماد به مصرف کننده است در این بین کوین مارکت کپ فضای یادگیری را هم فراهم کرده است

مخاطبان این سایت می توانند در مورد دارایی های رمزنگاری مختلف در پروژه های برتر و نوظهور شروع به یادگیری کنند و دانش خود را در این زمینه ارتقا داده و خود را آزمایش کنند و انتها کوین به عنوان پاداش به دست آورند.

چیزی که این سایت را در این زمینه منحصر به فرد کرده و متمایز می کند تلاش آن جهت ارائه پروژه ای قابل اعتماد و درحال توسعه برای تشویق کابران است به ویژه افرادی که علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد پروژه هستند این سایت هم این امکان را فراهم می کند که علاقه مندان ابزار و راه های آسانی جهت یادگیری داشته باشند و معمولا با توکن و کوین های مربوط به همان پروژه به افراد پاداش می دهند.

۱۰-برنامه-برتر-یادگیری-جهت-کسب-درآمد-در-صنعت-کریپتوکارنسی-02

یادگیری جهت کسب درآمد KuCoin

یکی دیگر از صرافی های ارزهای دیجیتال که در ایران هم بعد از قوانین سخت گیرانه بایننس کاربران ایرانی زیادی دارد صرافی کوکوین (KuCoin) می باشد این صرافی روش های کسب درآمدی مختلفی در اختیار کاربران خود قرار داده است که یکی از این روش ها یادگیری جهت کسب درآمد ( Learn To Earn ) است.برخلاف اکثر رقبای خود این سایت بخشی به  عنوان Rewar Hub دارد که در آن شرکت کنندگان علاقه مند می توانند وظایف یادگیری خود را انجام داده و در ازای آن USDT دریافت نمایند.

در حال حاضر شرکت کنندگان می توانند در همه دوره های موجود شرکت کنند این برنامه با خواندن یا تماشای راهنمایی ها در مورد مبانی ارزهای دیجیتال ، مهارت های معاملاتی و … وظایف یادگیری خود را تکمیل کرده و در عوض USDT و یا کوین مورد نظر را دریافت کرده و به وسیله آنها از طیف وسیعی از خدمات مالی استفاده کنند.

 

یادگیری جهت کسب درآمد Phemex

Phemex یک صرافی جهت تجارت و سرمایه گذاری در ارزهای دیجتال فرام کرده است این پلتفرم به اعضای خود این اجازه را می دهد که از فرصت های مختلفی برای کسب درآمد از کوین ها و بازار کریپتوکارنسی استفاده کنند که یکی از آنها شامل پس انداز رمزارزها می باشد.با این حال بیشتر  خدمات این صرافی رایگان نبوده و اغلب به سرمایه اولیه نیازمند است اما در این بین فرصت هایی هم در نظر گرفته شده که نیاز به سرماه اولیه ندارد.

این صراف در قسمت یادگیری جهت کسب درآمد ( Learn To Earn ) خود به کاربران خود این امکان را می دهد که با مشاهده ویدئو های آموزشی در زمینه مفاهیم اساسی ارزهای دیجیتال و همچنین ویژگی های اساسی صرافی به کسب درآمد برسند ، شایان ذکر است که کاربران باید آزمون های مختلفی را تکمیل کرده که قبولی در هر کدام پاداش هایی را به صورت رمزارز به ارمغان می آورد.

 

یادگیری جهت کسب درآمد EarnCrypto

یکی از بهترین و سریع ترین برنامه ها جهت یادگیری جهت کسب درآمد ( Learn To Earn ) در فضای کوین های دیجیتال برنامه EarnCrypto است این سایت روش های مختلفی برای کسب درآمد به اعضای خود ارائه داده که طبیعتا یکی از این گزینه ها یادگیری است.

کاربران این سایت می توانند از طریق دوره های ارائه شده که بیشتر آنها ویدئویی و نوشتاری هستند دانش خود را در مورد بلاکچین و ارزهای دیجیتال ارتقا دهند

شرکت کنندگان در دوره ویدئو های جذاب و سرگرم کننده ای را مشاهده کرده و نظرسنجی می کنند و کارهای متفاوتی انجام می دهند که گاهی شامل دانلود و آزمایش یک برنامه رمزنگاری شده است.

هر کدام از کارهای انجام شده توسط شرکت کنندگان آنها را شایسته پاداش از لیست کوین های ارائه شده در سایت می کند ، نکته بسیار اساسی این است که این سایت ادعا می کند که بیشترین نسبت های پرداخت را در بین رقبای خود دارا می باشد.

یادگیری جهت کسب درآمد BitDegree

این سایت در مقایسه با اکثر رقبای خود در این زمینه کاملا منحصر به فرد است ، برخلاف دیگر پلتفرم ها که زبان آموزان در دوره های مدولار شروع به یادگیری می کنند این سایت بسیار پیشرو بوده و حتی برنامه هایی برای راه اندازی ‘Learnoverse‘ دارد

‘Learnoverse‘ یک متاورس یادگیری در زمینه کریپتو است که به طور گسترده به عنوان اولین در نوع خود شناخته می شود.

سایت BitDegree در تلاش است خود را به عنوان آموزش دهنده شماره 1 در حوزه web3 به کاربران بشناسد و در این راه بسیار موفق بوده است و ابزارهای بسیار پیشرفته یادگیری مانند ‘Learnoverse‘ را در اختیار فعالان کریپتو قرار داده.

شرکت کنندگان دوره با مشاهده یک ویدئو جذاب ، سرگرم کننده و آموزنده به نام «Leardrops» می توانند در مورد پروژه های کریپتویی آموزش دیده و اطلاعات خود را افزایش دهند.

ابتکار جالب دیگری که این سایت را نسبت به رقبا متمایز می کند این است که به به کسانی که با موفقیت آموزش ها را به پایان می رسانند گواهینامه NFT داده می شود که از طریق سیستم تکنومیک Learn to Earn می توانند برای تجاری سازی مهارت های یادگیری خود اقدام نمایند.

یادگیری جهت کسب درآمد Publish0x

این پلتفرم یک پلتفرم آموزشی اختصاصی نیست بلکه به کاربران این امکان را می دهد که با انتشار ، خواندن یا تماشای محتوای رمزنگاری شده کسب درآمد کنند.

این وبسایت از بخش های مختلفی تشکیل شده تا اعضا به راحتی بتوانند محتوای مربوط را در آن قرار دهند اما دسته های دیگری نیز در آن قرار داده شده که پروژه های کریپتویی خاص را مدنظر قرار می دهد مانند بیت کوین ، اتریوم و …. که کاربران انتخاب می کنند در بخش موضوعات خاص مطلبی را بخوانند یا انتشار دهند یا در سایر بخشی ها.

همچنین برای کاربران این سایت طوری طراحی شده که بتوانند علایق خود را در دنیا کریپتویی دنبال کنند مثلا ممکن است کاربران به شعر ، عکاسی ، موسیقی ، داستان ، اخبار کریپتوکارنسی  علاقه مند باشند که می توانند به راحتی با ابزاری که این سایت در اختیار آنها قرار می دهد علاقه مندی خود را در این صنعت پیگیری نمایند.