رابرت کیوساکی : دلار در حال مرگ است ، بیت کوین  طلا و نقره بخرید!

رابرت کیوساکی : دلار در حال مرگ است ، رابرت کیوساکی یکی از مشهورترین مفسران مالی است که دوباره در بحث ها و گفتگو ها ، پادکست ها، توییت ها و مصاحبه های خود برای خرید بیت کوین توصیه های ارائه کرده است. کیوساکی که در کامنت خود در حساب توییتر خود گفت “دلار در حال مرگ است” از سیاست های فدرال رزرو نیز انتقاد کرد.

رابرت کیوساکی که اخیراً در حساب توییتر خود گفته بود “فروپاشی در راه است، میلیون ها نفر منحل می شوند، شما نباشید” یک بار دیگر توییت کرد و این بار از فدرال رزرو انتقاد کرد و به دنبال کنندگانش پیشنهاد خرید بیت کوین را داد.

بیت کوین و طلا و نقره بخرید

در واقع، کیوساکی قبلا بارها پیام های طلا، نقره و بیت کوین داده است. این بار گفت رابرت کیوساکی : دلار در حال مرگ است و با محوریت همین موضوع توییتی منتشر کرده و از جملات زیر استفاده کرد:

ایالات متحده بیش از حد وام می گیرد و سپس نرخ بهره را پایین نگه می دارد. نرخ بهره پایین باعث می شود که ایالات متحده برای خرید بیشتر اوراق قرضه ایالات متحده و پایین نگه داشتن نرخ بهره، وام بیشتری بگیرد. این باعث افزایش تورم می شود. تورم نرخ بهره را افزایش می دهد و استقراض حتی گران تر می شود. دلار آمریکا نیز روز به روز در حال نابودی است. طلا، نقره و بیت کوین دریافت کنید.

در این باره بیشتر بخوانید  تحلیل بیت کوین : تایید پرچم خرس ها ؟ 13سپتامبر 2022 ( 22 شهریور 1401)

کیوساکی که با کتاب «پدر پولدار، بابای فقیر» به شهرت رسید و هر نظرش میلیون‌ها نفر دنبال می‌شود، روز شنبه اظهارنظر مشابهی کرد و مدعی شد تورمی که ۷ درصد اعلام شده، در واقع ۱۶ درصد بوده است. کیوساکی همچنین توصیه هایی برای خرید بیت کوین ارائه کرد.

این نوشته تنها ارزش خبری داشته و هیچ توصیه ای به سرمایه گذاری نیست.

جهت مشاهده لحظه ای تحلیل ها ما را در توییتر و تلگرام و سایت تریدینگ ویو دنبال کنید.

 

Related posts

انتقال مقادیر زیاد شیبا Shiba Inu در کیف پول های ناشناس

ناصر استادی

ویلی وو دلیل مفید بودن بیت کوین برای محیط زیست را توضیح می دهد

محسن شریفی

شکستن رکورد هولد کنندگان Shiba Inu

لیندا سلطانی

ارسال دیدگاه