سه ماه تاخیر در عرضه هارد فورک واسیل 22 سپتامبر hard fork Vasil Cardano

تاخیر در هارد فورک واسیل (hard fork vasil) ، در ماه های گذشته انتقادات زیادی به بلاک چین کاردانو شده است اما با این وجود همچنان کاردانو یکی از اصلی ترین و پرطرفدارترین کوین های بازار ارزهای دجیتال است این هاردفورک به نام  واسیل استویانوف دابوف ریاضیدان برجسته دنیا که به تازگی درگذشته است نامگذاری شده است قرار است در تاریخ 22 سپتامبر و بعد از سه ماه تاخیر در هارد فورک واسیل (hard fork vasil) آخرین ارتقا خود را انجام دهد.

این ارتقا شامل بهبود در زبان برنامه نویسی Plutus که زبان برنامه نویسی مخصوص اکوسیستم کاردانو است می شود و همچنین در راستای مقیاس پذیری بیشتر برای صرف هزینه کمتر انجام خواهد شد.

تاریخ نهایی انجام هاردفورک کاردانو hard fork cardano

این هاردفورک روی فرآیند  داده در کاردانو متمرکز است چارلز هاسکینسون در این رابطه در وبلاگ یوتیوپ خود گفته است کاردانو 22 سپتامبر را به عنوان تاریخ ارتقاء شبکه اصلی واسیل (Vasil)خود تعیین کرده است البته این هاردفورک برای تقریبا سه ماه پیش یعنی ابتدای ژوئن برنامه ریزی شد که تا به حال این رویداد دو بار به تعویق افتاده و تاخیر در هارد فورک واسیل (hard fork vasil) اتفاق افتاده است.

طبق گفته شرکت (IOHK) که وظیفه تحقیق و توسعه کاردانو را بر عهده دارد اعلام کرده است که بلوک های شبکه اصلی توسط Vasil Node (1.35.3) ایجاد شده است همچنین (IOHK) مشخص کرده در بین صرافی ها تنها MEXC و Bitrue  به طور کامل آمادگی برای هارد فورک واسیل دارند و سایر صرافی های از جمله Binance هنچنان در حال آمده دشن برای این hard fork cardano هستند.

در این باره بیشتر بخوانید  هارد فورک واسیل Vasil کاردانو

یکی از جذابیت های که از قبل اعلام شده است مقیاس پذیری بیشتر و هزینه های کمتر است که همچنین اولین ارتقای بزرگ را اسکریپت Plutus – زبان برنامه نویسی مورد استفاده برای قراردادهای هوشمند در بلاک چین کاردانو، شامل می شود. پلوتوس در ارتقای قبلی با نام آلونزو معرفی شد که در سپتامبر سال گذشته انجام شد.

باید دید 22 سپتامبر همانطور که است چارلز هاسکینسون اعلام کرده بلاخره این هاردفورک اتفاق خواهد افتاد یا باز هم زمان دیگری برای انجام این کار مشخص خواهد شد.

در این باره بیشتر بخوانید  بیت کوین چیست ؟ ویژگی و کاربردهای بیت کوین + ویدیو

جهت مشاهده لحظه ای تحلیل ها ما را در توییتر و تلگرام و سایت تریدینگ ویو دنبال کنید.

Related posts

DeFi Market Maker Wintermute با هک 160 میلیون دلاری مواجه شد

محسن شریفی

انتقال مقادیر زیاد شیبا Shiba Inu در کیف پول های ناشناس

ناصر استادی

(دوج کوین) Dogecoin به لیست 10 ارز دیجیتال برتر باز می گردد

محسن شریفی

ارسال دیدگاه