سرمایه گذاران چینی منتظر بیت کوین 10 هزار دلاری هستند

سرمایه گذاران چینی منتظر بیت کوین 10 هزار دلاری هستند!

سرمایه گذاران چینی شاید یکی از وفادارترین ها به بازار کریپتوکارنسی و کوین های دیجتال دنیا هستند که علی رغم ممنوعیت کامل در چین اما همچنان مشتاق به سرمایه گذاری در این بازار هستند.

علی رغم ممنوعیت تجارت و مایننگ در چین اما همچنان یکی از مهمترین پایگاه های سرمایه گذاری دنیا در مارکت بیت کوین بین مردم این کشور است.اخیرا طبق نظرسنجی که در سایت معتبر webio انجام شده است اکثر شرکت کنندگان در آن اعلام کردند منتظر بیت کوین 10 هزار دلاری برای سطح پایین بیت کوین خواهند بود.

سرمایه گذاران چینی و مردم این کشور مانند بسیاری از علاقه مندان به این بازار در سراسر دنیا اعتقاد دارند که بیت کوین به سطح پایین از سطح فعلی خواهد رسید و منتظر بیت کوین 10 هزار دلاری هستند و منتظر هستند در فرصت نزولی که بازار در اختیار آنها قرار می دهد شروع به سرمایه گذاری در این بازار کنند.

سرمایه گذاران چینی | coinchand

 

سرمایه گذاران چینی در این نظرسنجی 40درصد به دنبال بیت کوین 10 هزار دلاری و پایین تر خواهند ماند 

براساس نتایج این نظرسنجی که توسط یکی از مهمترین پایگاه های خبری چینی اخبار این کشور را به زبان انگلیسی انتشار می دهد نشان می دهد که 8 درصد از شرکت کنندگان معتقد هستند که همین سطح 18 هزار دلاری فعلی بیت کوین و 1000 دلاری اتریوم بسیار پایین می باشد و اعداد پایین تر مشاهده نخواهد شد در حالی که 15 درصد اعلام کردند که در منطقه 15 هزار دلاری بیت کوین و 800 دلاری اتریوم دست به خرید جدید خواهند زد و بخش زیادی در حدود 40 درصد منتظر سطح 10 هزار دلاری خواهند بود.

از طرفی کارشناسان در حوزه کریپتوکارنسی در مورد کاهش قیمت بیشتر در بین کوین ها در این بازار اختلاف نظر اساسی دارند بسیاری از این کارشناسان معتقدند که بیت کوین در منطقه فروش بیش از حد قرار دارد و باید منتظر یک رالی صعودی بود اما در طرف مقابل این نظریه را رد می کنند و اعلام می کنند با توجه به سیاست فدرال رزرو و سخت گیری های مالی این بحران قیمت ها عمیق تر خواهد شد.

بیت کوین در حال حاضر بیش از 75 درصد از اوج تاریخی خود فاصله دارد و این درحالی است که اتریوم و سایر رمز ارزها هم حال بهتری از بیت کوین نداشته و آنها هم افت قیمتی چشمگیری را تجربه می کنند.

چین در چند ماه اخیر سیاست های تهاجمی بسیاری در قبال رمز ارزها گرفته است این کشور از ماه می سال گذشته مایننیگ بیت کوین را به طور کامل و در ماه سپتامبر تمام تراکنش های کوین ها و رمز  ارزها را ممنوع اعلام کرده است به بیان ساده یعنی به مدت 10 ماه هیچ تراکنش مالی قابل انجام نیست و شهروندان این کشور بدون احراز هویت در برخی صرافی ها که این امکان را دارا می باشند معاملات خود را انجام می دهند 

باید دید آیا کاربران چینی در مورد سطح فعلی بیت کوین و نوسان های آتی قیمت درست فکر کرده اند یا خیر

Related posts

آیا افت قیمت بیت کوین باعث کاهش استخراج بیت کوین خواهد شد؟

لیندا سلطانی

تسلا 75 درصد از ذخایر بیتکوین خود را فروخت

ناصر استادی

(دوج کوین) Dogecoin به لیست 10 ارز دیجیتال برتر باز می گردد

محسن شریفی

ارسال دیدگاه