ویلی وو دلیل مفید بودن بیت کوین برای محیط زیست را توضیح می دهد

دلیل ویلی وو برای استخراج بیت کوین و مفید بودن آن برای محیط زیست

دلیل ویلی وو برای استخراج بیت کوین چیست؟ که در این نوشته قصد داریم در مورد او و نظراتش بیشتر بدانیم ، یکی از مشهورترین تحلیل گران درون شبکه ای بیت کوین که بعد از اوج 64 هزار دلاری بیت کوین نظرات جالبی در مورد بیت کوین داده بوده به تازگی در مورد مضر بودن بیت کوین برای محیط زیست مواردی را ذکر کرده است او که بعد از اوج تاریخی بیت کوین همواره بر این عقیده بود که بیت کوین دیگر هرگز زیر 20 هزار دلار را نخواهد دید که زمان نشان داد کاملا در اشتباه است اکنون جواب منتقدین محیط زیستی بیت کوین را داده است.

او چندی قبل مطرح کرده بود چه کسانی ممکن است در چرخه خرسی از بازار خارج شوند که مقاله بسیار جالبی بود او در مقابل کسانی که بر این عقیده هستند که استخراج بیت کوین برای محیط زیست مفید نیست بیان کرده است که بیت کوین برای محیط زیست نه تنها مضر نیست بلکه ادعا کرده که تغییر به سمت انرژی های تجدیدپذیر نیاز به استخراج بیت کوین برای ایفای نقش کلیدی دارد.

ااو همچنین معتقد است که دستگاه های ماینر بیت کوین باید انرژی بیشتری مصرف کنند تا تاثیر معناداری در تغییر به سمت انرژی های تجدیدپذیر داشته باشند.

 آیا بزرگان بازار با دلیل ویلی وو برای استخراج موافق اند؟

به تازگی دموکرات های سنای آمریکا بعد از تحقیقی که از شرکت های بزرگ مایننیگ واقع در آمریکا انجام داده بودند به این نتیجه رسیده اند که ماینر های بیت کوین به اندازه یک کلان شهر مانند هیوستون برق مصرف میکند ، بحث اثرات زیست محیطی بیت کوین همواره مخالفان و موافقان زیادی داشته حتی در مقطعی از بازار ایلان ماسک مالک شرکت تسلا هم به این بحث ورود کرد و پرداخت های بیت کوین شرکت تسلا را به حالت تعلیق درآورد اما اندکی بعد اذعان کرد که استخراج بیت کوین برای استفاده از انرژی پاک بسیار پیشرفت کرده است اخیرا باز هم توییت ویلی وو در پاسخ به موضوعی از دانیل باتن، یکی دیگر از اینفلوئنسرهای بیت کوین بود تنور این موضوع را داغ کرد.

دلیل ویلی وو برای استخراج | کوین چند

نظرات جالب و قابل تامل Willy Woo

وولی وو معتقد است که انتقادات علیه تأثیر استخراج بیت کوین بر محیط زیست یک تصور اشتباه است و این انتقادات با این فرض انجام می شود که مصرف بیشتر انرژی بد است در حالی که مصرف کمتر خوب است.

نظر او در این مورد این است که هر تغییر مقیاس پذیر نیاز به تولید حداقل 3 برابر بیشتر انرژی دارد. او مفهوم پاسخ به تقاضا را معرفی می کند که به معنای مصرف کننده ای است که می تواند با تنظیم تقاضای خود در مصرف انرژی انعطاف پذیر باشد.

بنا بر صحبت باتن، اپراتورهای شبکه کاربران بیشتری را می خواهند که بتوانند انعطاف پذیر باشند تا خواسته های خود را تنظیم کنند. او معتقد است که استخراج بیت کوین این معیار را برآورده می کند. باتن به مثال‌هایی از طوفان زمستانی تگزاس و پیک تقاضای تابستانی در تگزاس اشاره کرد که استخراج‌کنندگان بیت‌کوین به دلیل درخواست‌های اپراتورهای شبکه، عملیات خود را متوقف کردند.

پیشرفت استخراج بیت کوین به سمت انرژی های تجدیدپذیر

نظرسنجی های شورای استخراج بیت کوین نشان می دهد که برای پنجمین سال متوالی  در استخراج بیت کوین بیش از 50 درصد از توان به انرژی های تجدیدپذیر وابسته است.

باید دید در آینده آیا Willy Woo و جبهه موافقان استخراج بیت کوین موفق می شوند یا فعالان محیط زیست و مخالفان سرسخت استخراج بیت کوین قدرت خود را به جامعه رمزارزها برای تعیین قوانین بیشتر در زمینه استخراج تحمیل خواهند کرد.

Related posts

رابرت کیوساکی : دلار در حال مرگ است ، بیت کوین  طلا و نقره بخرید!

ناصر استادی

سرمایه گذاران چینی منتظر بیت کوین 10 هزار دلاری هستند

محسن شریفی

گرمای استخراج بیت کوین می تواند باعث حل شدن بحران انرژی دنیا شود

لیندا سلطانی

ارسال دیدگاه